fashion

Jak si vybrat správné náušnice?

22. ledna 2012 v 12:03 | Lucc
Ve světě šperků najdete v podstatě cokoliv, vás napadne. Je vhodné mít velké náušnice k roláku? A jak velký řetízek k malým peckám? Abyste při výběru náušnic nešláply vedle, je potřeba se řídit několika radami. 100949011

Dbejte na to, abyste na sobě měly vždy takové šperky, které jsou pro vás přirozené. To, co se vám líbí na kamarádce nebo celebritě, ještě neznamená, že to bude sedět vám. A když už budete znát svůj styl, pomožte si ještě následujícími tipy.

1. Vaše priorita

Zaměřte se vždy na jednu výraznou věc, kterou na sobě necháte vyniknout. Pokud to jsou velké a nápadné náušnice, už k nim rozhodně nepřidávejte masivní náhrdelník. Náušnice vždy laďte s tím, co máte na sobě. Pokud jste si vybrala zajímavé a poutavé oblečení, náušnice by už měly být spíše minimalistické. Pamatujte: chcete přitáhnout pozornost na jednu část svého těla.
nau1Nový obrázek (3)

2. Pozor na materiál

Pokud upřednostňujete ušlechtilé kovy, pak s jejich mícháním nebudete mít problémy. Odborníci jen varují před kombinacemi stříbra a zlata, která se v poslední době objevuje ve zlatnictvích. Je potřeba volit střídmě a opatrně. Pokud ale máte náušnice z bižuterie, pak se řiďte při výběru materiálu především tím, co máte na sobě. Barvy kovů i odstíny kamínku či korálků, by měly odpovídat vašemu oděvu. Současně by se neměly tlouct s žádným jiným doplňkem, který máte na sobě - jako je náramek nebo řetízek.

3. Podle hlavy

Velikost a masivnost náušnic se také dovíjí od toho, jaký máte účes a jak moc vynikne váš krk a šíje. Platí zde jednoduché pravidlo. Čím vyšší účes a obnaženější krk, tím větší náušnice si můžete dovolit. Pokud nosíte spíš rozpuštěné vlasy, stačí vám náušnice malé. Pokud máte oválný a protáhlý tvar obličeje, budou vám slušet i klasické kruhové náušnice. Těm se ale vyvarujte, pokud máte obličej kulatý.

4. Barevné kreace

Barva náušnic musí být buď neutrální - stříbrná, zlatá, podle toho, který typ kovu upřednostňujete, nebo v odstínu oblečení, které máte na sobě. Neznamená to, že musíte vybírat doplňky přesně podle barvy oblíbeného topu, ale je potřeba, aby byly alespoň tón v tónu. Pravidlem je, že by se na náušnicích neměly mixovat více než tři různé odstíny barev.

adidasky z kolekce Jeremy Scott

30. prosince 2011 v 19:19 | Lucc
I takhle se může cítit každý, kdo investuje do nové kolekce Jeremyho Scotta, kterou navrhl pro značku Adidas. Jedná se o jedinečnou kolekci okřídlených věciček, které dostane každého z nás. A když říkám, že dostane, opět se dostáváme ke klasickému rozporu dvou stran. Líbí x nelíbí. Stejně jako všechno, co je extravagantní i tato kolekce vzbuzuje smíšené pocity. Jednomu to může připadat jako dost infantilní úlet, ale druhý se v tom stoprocentně najde a už je nedá z ruky. No myslím, že názor na to jestli těmito produkty značky Adidas obohatíš svůj šatník nechám čistě na tobě. Chce to i notnou dávku odvahy, zejména v menších městech ČR než je samotná Praha!

Nejen křídla, ale i medvědi a myši!

Přesně tak, nejen křídla vládnou nové kolekci Adidas, ale také slavný myšák Mickey a roztomilí medvídci v kolekci pro děti. Co se týče dětí, ani nemám obavu z toho, že by tyto "vychytávky" nechtěly nosit, ale ta cena je trošku mimo realitu, co se týče botiček pro děti. Za to dospělácký Mickey už na tom tak hrůzně není a proto všichni co máte odvahu, a věřte, že mezi vás patřím i já neváhejte a objednávejte tyto myšákovské stylové botičky! :)

Inspirace pro tvůj podzimní outfit!

16. listopadu 2011 v 18:47 | o0O...Lucc...O0o
Inspiruj se na svůj podzimní ouffit!
Snad každý z nás to zná. Ten čas kdy ráno panikaříme a říkáme se "Co na sebe?". Nic nemůže dokonalého zrovna vymyslet takže nakonec vyjde v tom co jsem měli nachystáneho jako první a hlavně v tom co jsem už někdy měli. Teda aspon tak to u mě vypadá. Většinou si na sebe beru triko s potiskem ryfle a šátek a nějáke bižu náušnice, kterých mám opravdu dost (226 páru, jsem na to uchýlná, ale o tom někdy příště :D). Někdy mě, ale chytne nálada si chystat nový a vyjmečný ouffit. Což někdy není opravdu jednodnoduché... Tenhle článek by nám parádnicím mohl pomoct. :)

Fashion Show

11. listopadu 2011 v 15:02 | *Lucc*
Ahoj dámy....
Nejočekávanější fashion show, alespoň co se spodního prádla týče, se konala ve středu v New Yorku, kde svou nejnovější kolekci představila světoznámá značka Victoria's Secret. Nejkrásnější modelky s perfektními postavami se prošly po módním molu v nejvíce trendy spodním prádle na světě. Navíc vše doprovázela úžasná atmosféra doplněná o písničky Kanya Westa a Adama Levina. Podívejte se, jak celá akce vypadala! Musí to být opravdový zážitek :)


Sovička, Váš módní doplněk

10. listopadu 2011 v 16:15 | *Lucc*
Ahoj zlatíčka,
je to skutečně tak. Pokud hledáte nějaký skvělý módní doplněk k vašim outfitům, určitě byste
se měli poohlédnout po těchto roztomilých sovičkách. Kdybych o nich věděla něco víc, napsala bych vám sem kdo za tím vším stojí, ale opravdu netuším. Řekla bych, že v ČR zatím nejsou nějak extra známé, ale věřím, že jejich éra brzy nastane. Každopádně se mi strašně líbí! Viděla jsem je už ve spustě variantách jako naušničky, přívěsky, náramky nebo i prstýnky. Vypadá to skutečně stylově. A jak jste na tom vy a sovičky? Vlastníte nějakou?

Čepice se blíží

2. listopadu 2011 v 19:44 | *Lucc*
Protože, je podzim, bývá stále větší zima a tak už se začínají nosit čepice.
V tomto článku najdeš pár tipů na čepice, co se teď nosí ;)
Hodně oblíbené teď jsou čepice tohoto typu, které sluší skoro každýmu,
můžeš je sehnat jednobarevné, proužkované atd...
Taky jsou pěkné převislé čepice s bambulí :)
Dále jsou in tyto čepice s kterýma ti není zima na uši....
A nakonec tyto roztomilé čepice s ušima s kterýma budeš vždycky originální ;)...

Čepičky by měli ladit s oblečením, takže si je kupte nejlépe k barvě bundy nebo botů ( nejlépe obojího) :)

Trendy sluchátka

18. října 2011 v 16:13 | Lucc
Možná jste zvyklé poslouchat hudbu do sluchátek každý den a právě pro vás tu mám jednu trendy vychytávku pro chladná období. Jedná se o roztomilá, pletená, "čelenková" sluchátka s nádechem vintage, která vám dopřejí vaši oblíbenou hudbu a zároveň zahřejí zmrzlá ouška. Jsou háčkovaná, což je letošní horký trend a tak v nich budete zaručeně originální a trendy. Vytvořila je Traci Medeiros - Bagan a pokud si potrpíte na takovéto roztomilé doplňky.

look 0.1.

7. září 2011 v 20:13 | o0O...Lucc...O0o

Klobouk- myslím si že ladí s celkovým oblečení a style, je plážový ale k tomuhle looku se hodí.
Šátek- Možná by mohl bým malinko delší, ale i tak je hezký
Bundička- kdyby se tak moc netřpydit tak je dokonalý, ale i tak hezký
Košile- hezká, prožky zeštíhlý postavu
Kalhoty- Klasika, černé uplé
Boty- moderní, moc hezké
Kabelka- ladí
 
 

Reklama