Prosinec 2011

adidasky z kolekce Jeremy Scott

30. prosince 2011 v 19:19 | Lucc |  fashion
I takhle se může cítit každý, kdo investuje do nové kolekce Jeremyho Scotta, kterou navrhl pro značku Adidas. Jedná se o jedinečnou kolekci okřídlených věciček, které dostane každého z nás. A když říkám, že dostane, opět se dostáváme ke klasickému rozporu dvou stran. Líbí x nelíbí. Stejně jako všechno, co je extravagantní i tato kolekce vzbuzuje smíšené pocity. Jednomu to může připadat jako dost infantilní úlet, ale druhý se v tom stoprocentně najde a už je nedá z ruky. No myslím, že názor na to jestli těmito produkty značky Adidas obohatíš svůj šatník nechám čistě na tobě. Chce to i notnou dávku odvahy, zejména v menších městech ČR než je samotná Praha!

Nejen křídla, ale i medvědi a myši!

Přesně tak, nejen křídla vládnou nové kolekci Adidas, ale také slavný myšák Mickey a roztomilí medvídci v kolekci pro děti. Co se týče dětí, ani nemám obavu z toho, že by tyto "vychytávky" nechtěly nosit, ale ta cena je trošku mimo realitu, co se týče botiček pro děti. Za to dospělácký Mickey už na tom tak hrůzně není a proto všichni co máte odvahu, a věřte, že mezi vás patřím i já neváhejte a objednávejte tyto myšákovské stylové botičky! :)


Tak jsem zpět

25. prosince 2011 v 19:02 | Lucc |  psané články
Ahojky lidičky, tak jsem po dlouhé době zpět. Nějak jsem na blog neměla čas a ani se mi moc nechtěla, budu se snažit to napravit.
AFFS jsem neobíhala-omlouvám se a děkuju těm, kteří si mě ve svém seznamu nechali :) .
Všem přeji opožděně Šťastné a veselé VÁNOCE.
Co jste dostali pod stromeček? Já notebook,oblečení atd. :)

kusovka 18.9.

17. prosince 2011 v 13:21 | Lucc*
hezká :)*