Leden 2011

Country víkend- Polešovice

25. ledna 2011 v 17:43 | Lucik |  psané články
df
Ahoj,tak jsem zpátky. V pátek ve 4 hodiny jsme odjeli na soustředění v Polešovicích. Dojeli jsme nějak kolem půl šesté nafoukli jsme madračky a počkali než dojede druhá várka děcek. Pořád jsme se nemohli domluvit jak budeme spat. Nejlepší byl jeden kámoš. Ten se pořád střehoval- napřed byl na karimatce úplně vzadu ve třídě pak byl pod stolem a nakonec spal na nafukovací madračce u našich hlav. :D Velmi zábavné. Spala jsem na matračce ještě s jednou kamarádkou. V pátek jsme tančili od 19:00-22:00. Tančím za kluka, protože je moc holek. Většina děcek už nějak kolem 21:00 odpadla a mě se pořád nechtělo jít tak jsem tam zástala já kámoš ségra a kámoš. Musela jsem tančit za holku- bylo to těžké se to naučit všechno obráceně, ale nakonec jsem to zvládla a byla to prdel. Na večeři jsme měli párky  a o půl druhé jsme šli psat. Ráno jsme měli na snídani vánočku. Tančili jsme od 9:00-11:30. Celkem nás už bolely nohy, ale pozbuzovalo nás to že jdeme na oběd. Pak jsme tančili od 16:30-19:30. Nakonec jsme měli vystoupení, ještě jsme potančili a šlo se spat. Ráno jsme vče sbalily. TAnčili jsme od 9:00-11:00 a jelo se domů.
Toď vše k plánu a teď přichází ty perličky.
Byla tam i církevní škola s jeptiškou. Bylo zajímavé s ní tančit vzhledem k tomu jak vypadala a těm jejim zubum. I obědvat s nama šla čekali jsme že se u toho bude modlit a ono nic :D. VE třídách kde jsme spali bylo vše velmi slyšet, proto když jsme se o ní  chtěli bavit museli jsme jí říkat Paní Hmmmmmmmmmm.
Dálší velkou perliškou byla KOBYLA. S ní tančila jedna kamarádka a když spolu tančili kamarádka létala vzduchem. A ještě k tomu ta její vesta- prostě hnus baba.
Pak tam byla ještě smrtka a na tu jsme měli moc štěsní já a moje partnerka- vypadala opravdu strašně(mrtvě).

Ale konečně někdo normální-poznali jsme tam dvě super holky Lucku a Marťu.

Tak to je asi všechno k tomuhle víkendu zážitků máme opravdu hodně. :D

soustředění

19. ledna 2011 v 14:13 | jucik
Ahoj, omlouvám se ale teĎ nemám moc času. Píšu ze školy-máme informatiku. NEstíhám chodit na blog protože se píšou písemky ve škole a musím se celkově více učit.  Zatím mi vychází asi samé jedničky, ale to ještě nevím jistě.   V pátek odjíždíme s country na soustředění do Polešovic. |Bude se tam spat ve škole a bude se od rána jenom tančit a tančit. V pátek tančíme o 7 do 10 hodin do večera. Je to dobré večerka je až v 1 ráno, ale budíček v 7-tak to nevím komu se bude chtít stávat.

Nějaké písničky

10. ledna 2011 v 16:26 | Lucik
Ahoj, omlouvám se že sem tu dlouho nebyla ale to víte ta škola.  VYbrala jsem nějaké písničky.

                  Už několikrát jes vám psala o šamponkovi a tohle je jeho oblíbená písnička
a nějaké další

Celebrity a jejich Vánoce

4. ledna 2011 v 19:05 | Lucik |  psané články
Tak asi nějak takhle prožili Vánoce celebrity:
      
                              Selena Gomez na Disney Christmas Party
c

Zmiňovaná Katy Perry měla v prosinci napilno - vánoční koncert v Miami, to musela být určitě show jak se patří, nedivím se v podání téhle mladé zpěvačky je to vždy nápadité a dokonalé ..
y
c


    Je to trochu vtipné vidět první dámu Michelle Obama se Santou, ale co vánoční atmosféra     pohltila snad každého
gk


                                                     A naše Paris Hilton...
y
Abychom zde neměli jenom ženské obsazenstvo ..Joe Jonas taky nakupoval, myslím, že bychom ani nepoznali,že jsou vánoce, kdyby Joe nedržel tu krabici se stromkem....=D