Prosinec 2010

Vánoce už jsou za Námi

28. prosince 2010 v 10:17 | Lucik |  psané články
gk
Vánoce už jsou za Námi.

Celý rok se na ně tak strašně moc tešíme a až konečně nastanou, tak hned jsou pryč. Přála bych si aby Vánoce byly tak 10krát do roka(to by bylo výborné). Ale bohužel, Vánoce jsou jen 24.prosince- je to jeden z nejlepších dní v roce.

Od *Ježíška* jsem dostala žehličku a fén na vlasy, karaoke, taneční podložku, nějaké to oblečení, povlečení atd. A co jste dostali vy??


NEjhorší bylo(teda u nás) že na Vánoce pršelo,bylo škaredě a na druhá den začalo sněžit.

Veselé Vánoce .....

22. prosince 2010 v 19:42 | Lucik |  psané články

           Moc se omlouvám že jsem nepřidávala žádné příspěvky na blog, ale asi to znáte ty Vánoce dávají člověku hodně zabrat. Zítra ještě musím pobalit zbytek dárku, douklízet. Dnes děda zabil kapra nechala jsem si šupinku pro štěstí.


VŠEM PŘEJI VESELÉVÁNOCE, HODNĚ DÁREČKŮ POD STROMEČEK,HODNĚ LÁSKY,ZDRAVÍ ŠTĚSTÍ...   A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Škola

14. prosince 2010 v 17:45 | Lucik |  psané články
Ahoj,dnes nám třídní učitelka odjela do Nového Zélandu (asi). Takže máme do konce roku novou-náhradní třídní učitelku. Je docela v pohodě. Dnes m ísto toho abysme měli třídní měli jsme bývalou třídní z 5. třídy. NA dějepis jsme měji učitelku  na hudebku. Zítra místo češtiny bude hudebka- jen kvůli učitelce mě nebaví.

Dále nevíme vůbec co budou za hodiny.  Mám podbarvené vlasy.VYpadá to úplně jinak než předtím. Docela se mi to i líbí.

Jinak nic nového. Dod školy se mi zítra moc nechce, ale pozitivní n tom je to že buded středa a za chvilku víkend.

                                         TAk se mějte a dobbrou noc a sladké sny!!!!!

JARMARK

11. prosince 2010 v 18:37 | Lucik |  psané články
Ahoj, dnes byl Velký Den. Spala jsem u tety. Bratránek mě probudil brzo, takže jsme se dívali na pohádky. Kolem deváté přijeli naši, vypili kafé a šlo se na jarmark. Došli jsme a tam lidí jak nakakaných :D . Obešli jsme si stánky, koupila jsem si svícen. Holky na mě začali volat že se máme jít přesléct, že už to začne. Nejprve vystupovala školka, pak jacísi malí a pak to přišlo. NA scénu jsme přišli my - s operetkou Červná KArkulka. ZAčali jsme nastupovat. NAštěsní jsme nic nepopletli a byl konec. RYchle jsme se přeslekli z kostýmu ptáka. Zpívali jsme koledy: Vánoce, Vánoce, Ejhle chasa naše a Dej Bůh štěstí. Ejhle chasa naše jsem hrála na flétnu a dej... na klávesy. Vše dobře skounčilo uklonili jsme se a odešli. Vše dopadlo OK. Šli jsme na oběd-babička nás pozvala a pak jsme jeli domů. Náš kopec zrovna posypávali a jaksi jim to vázlo, takže jsme čekali zhruba 30 minut. Dojeli jsme, zabalila jsem vánoční dárky, které jsem v pátek koupila s tetou. Pak mě mamka zavola že budeme péct cukroví. NApekli jsme 5 druhů. TeĎ večežím a odpočívám. BYl to náročný den.

10.11.-den před JARMARKEM

10. prosince 2010 v 19:23 | jucik
Ahon, no dnešní den byl takový mormální, ale velmi mě mrzí ře sem nejela odpoledne autobusem, ale co se dá dělat.:(   Dnes jsem jela s tetou nakupovat vánoční dárky. Vše jsem nakoupila podle plánu. Teta mi koupila i návleky a čepici, kterou dostanu až na Vánoce. V autobuse do Březolup s nama jeli 2 kluci ze třídy a 2 další.To byla sranda. když jsme vystupovali velmi se divili proč jedu z Hradiště. Čuměli jak blbí:D . Zítra bude jarmark, už mám celkem nervy  takže mi prosím držte palečky ať to všechno víjde a ať nic nepokazíme. Dnes spím u tety akže je to dobré, ale už musím končit-bratránek po mě skáče jak pacený takže se mějte a dobrou noc.

Hymny

9. prosince 2010 v 17:45 | Lucik

Hymny feministek
Fotbalová hymna
hokejová hymnaočička

9. prosince 2010 v 15:48 | Lucik
sd
ghdd
sdg
ghdd
sfdg
sgf
gdfs
gk

Dnešní den-nejlepší ve školním roce!!!!

9. prosince 2010 v 14:38 | Lucik
Dnes se nám roztrhla třida. Nekteří rotož jeli do Rožnova pod Radhoštěm na nějakou exkurzi nebo co a jiní zase na zlínského Vorvaňa, kde nedopadli zrovna nejlíp. Ale my jsme zůstali ve škole a připojila se k nám i šestá třída-FAKT PRDEL. V hodině přirodopisu učitelka donesla perníky, že je budeme zdobit. Pak asi na půl hodinky odešla a teď to začalo!! Kluci ze šestky chtěli perníčky a my jsme je museli chránit(na to jsme použili zeměpisné atlasy, třídní knihy, ruce, nohy-prostě vše coo se dalo. HRÁLI: Kluci ze šestky proti nám(holkám ze sedmičky),takže celkem vyrovnaný souboj. Ale i tak kluci mají citlivá místa, tkaže nakonec holky VYHRÁLY.
Místo tělocviku jsme chystali na jarmark, který bude 11.12.2010 v Březolupech. Potřebovali bychom více stolů, protože máme moc moc výrobků.
Dnes špatná cesta autobusem-nejel s nama šampoonek, ale ráno jel. Noto byl zažitek. Seděl úplě vzadu uprostřek a jaksi nám *vytuhl*. Takže to byla zajímavá podívaná.

3D Sudoku

8. prosince 2010 v 17:06 | Lucik
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/3dsudoku.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/sudoku_small.jpg"]

2 Hand Poker

8. prosince 2010 v 17:06 | Lucik
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/2handpokeribpg.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/2handpokeribpg1.gif"]